Şirket Profili

Kalite anlayışı ve sektör içindeki sorumluluğunun bilinciyle, armatür işini konu edinen B.M.S A.Ş., 1972 yılında kollektif şirket olarak üretime başlayıp, 1995 yılından itibaren de B.M.S A.Ş. olarak inşaat sektörüne hizmet etmektedir.

İstanbul Sultanbeyli’de 6000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız, deneyimli ve uzman kadrosuyla banyo, lavabo ve mutfak armatürleri, musluklar, sarı pirinç pres mamülü su ve gaz vanaları ve diğer sıhhi tesisat mamülleri ile markamızın kalitesini kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.

Araştırma ve geliştirmeye verdiği önem, üretimin her aşamasındaki seçicilik ve çağın gerekleri doğrultusunda her geçen gün artan teknoloji yatırımlarıyla firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına eksiksiz cevap verebilmek amacıyla geniş ürün yelpazesine eklediği yeni ürünlerle sektöründe daima lider marka olmayı hedeflemektedir.

Türkiye genelinde tüm illeri kapsayan ve sayısı 1000’i aşkın bayiye ilave olarak Ortadoğu, Amerika, Avrupa ve Rusya’ya yaptığı ihracat ile B.M.S kalite arayanların tercihi olmuştur. Yönetimden üretime ve pazarlamaya organizasyonda yer alan bütün çalışanlar ve bayilerimizi de içine alan çağdaş ve dinamik ekibimiz, üstün gayretleriyle firmamızın başarı grafiğinin yükselmesinde etkili olmuştur.

Bütün ürünlerimiz TSE belgelidir ve sahip olduğumuz ISO 9001:2015 kalite belgesinin gerektirdiği şartlar doğrultusunda üretilmektedir. Üretim süreçlerimizi en son teknoloji yönünde yenilenerek, çalışanlarımıza verdiğimiz eğitimle, ürünlerimizin kalite, güvenilirlik, çevreye ve doğaya duyarlılık açısından tüm standartlara uygunluğunu sağlamaktayız.

Toplam kalite yönetimini organizasyon kültürü olarak benimsemiş olan firmamız, gelecekte de sektördeki lider marka olarak müşterilerine her zaman daha kaliteli ürün ve hizmet sunmayı hedeflemektedir.